Спа-комплекс

СПА-це найкращий відпочинок у світі релаксу та краси...

У світі метушні та стресу наш організм потребує відпочинку та перезавантаження. З цією метою вже понад 10 років СПА- комплекс DENINNA успішно працює і допомагає своїм клієнтам відпочити у спокої та гармонії.

Фінська сауна з теплим басейном та гідромасажем, російська баня з віником , турецький хамам  з соляним арома гротом для релаксу, інфрачервона кабіна для оздоровлення, кедрова бочка для схуднення! Вибір тільки за Вами!

Але кожна з саун подарує  Вашому організму користь а тілу оксамитову ніжність!

І це лише частина послуг СПА- комплексу DENINNA...

Розслабляюча атмосфера, аромотерапія, спокійна музика та мерехтіння свічок... Все спонукає до розслаблення та відпочинку. А наші високваліфіковані майстри запропонують різноманітні техніки масажу з різних куточків світу, СПА- програми для здоров'я та омолодження організму та СПА- ритуали для релаксації та гармонії, різноманітні пілінги та обгортання для корекції фігури , підводний масаж високого тиску ...

І обличчя теж не залишиться без уваги. Найсучасніші методи в косметології - пілінги, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіліталізація, редермалізація, плазмоліфтинг, філер... Все для Вас ,красуні!

СПА базується на принципах відпочинку та відновлення організму та направлене на зцілення не лише тіла, а й душі. Зробіть невеличку паузу щоб відновити життєві сили, подарувати  своєму огранізму  відпочинок  та релаксацію  а думкам ясність та чистоту.

Ваше тіло заслуговує на догляд та красу, а майстри СПА- комплексу DENINNA знають що Вам потрібно на даний час .

Чекаємо на Вас у Готелі СПА-комплексі DENINNA та будемо раді подарувати Вам незабутній відпочинок , релакс та неповторні враження!

 

 


 

Error...

Please, enter a valid value

Please, enter a valid value