Iн'єкційні методи

Iн'єкційні методи

На даний час естетична медицина розвивається дуже швидко, тому ін’єкційні процедури стають все більш популярними та дають можливість не витрачаючи багато часу залишатися завжди молодою, струною  та вродливою.
Всі  ін’єкційні процедури направлені  на омолодження всього тіла, вирішення проблем з целюлітом та випадінням волосся.
Завдяки ін’єкціям розгладжуються та усуваються  навіть стійкі та глибокі зморшки, шкіра стає рівною та доглянутою.
Косметолог СПА - комплексу DENINNA працює на перевірених препаратах відомих брендів.

Для сучасної людини важливо завжди виглядати на всі 100%. Косметолог СПА- комплексу DENINNA з радістю готовий Вам допомогти і пропонує методи та засоби нового покоління для збереження молодості та краси....

Мезотерапія відноситься до типу мікроінєкційної косметології. Косметолог СПА - комплексу DENINNA мікроскопічними дозами в шкіру вводять спеціальні коктейлі (набір різних препаратів та вітамінів) підібрані відповідно до клієнта. Препарат вводиться в середню частину дерми - мезодерму на глибину 3-4 мм. Мезотерапія - це унікальна процедура, яка практично не має противопоказань. Інєкції косметолог вводить швидко і досить безболісно, ​​хоча,  іноді після процедури мезотерапії бувають побічні ефекти: синці і болючі відчуття, алергічні реакції. І як результат свіже, зволожене обличчя, підтягнута шкіра тіла та розкішне волосся. Курс процедур залежить від проблеми клієнта. Періодичність 7-14 днів. Косметолог СПА - комплексу DENINNA працює тільки на перевірених препаратах відомих брендів.

 

 

 

Редермалізація - це омолодження та зволоження шкіри завдяки введення інєкції гіалуронової кислоти. Як результат - це зволоження та відновлення шкіри, ліфтинг ефект, доглянутість то шовковитість шкіри. Редермалізацію можна робити у будь-який період року, особливо перед початком пляжного сезону або після нього, адже саме в цей час наша шкіра найбільше зневоднюється. Найкращий період для редермалізації - це перед початком пляжного сесону або після нього. Саме в цей час наша шкіра найбільше зневоднюється. А підтримувати ефект можна в будь-яку пору року. Процедуру потрібно робити 1 раз на 2-3 тиждні, тривалість курсу - 3-6 процедур.

 

 

Філер (дермальний наповнювач) – це спеціальний  гель, який ін’єкційно  вводиться в шкіру . Використовують філери для усунення зморшок, для моделювання губ та  корекції носо-губної складки. Ці препарати підвищують пружність і еластичність шкіри, зміцнюють контур обличчя, вирівнюють рельєф шкіри. Філери відрізняються між собою щільністю, структурною формулою, технологією створення. Ефект зберігається в середньому 6-16 місяців. Косметолог СПА - комплексу DENINNA використовує тільки перевірені препарати відомих брендів.

 

 

Біоревіталізація- це кардинально нове  омолодження шкіри за допомогою відновлення. При біоревіталізації проходить активізація нормального здорового метаболізму клітини. Введенні всередену препарати стимулюють активність клітин. Після процедури видно явно виражений ліфтинговий ефект, виробляється еластин і колаген, вирівнюється колір шкіри, розгладжується рельєф. Результати вже можна побачити після першої процедури і цей ефект посилюється протягом наступних днів та наступних процедур. Відбувається зволоження шкіри, посилюється мікроциркуляція та ефект омолодження.

 

 

 

Плазмоліфтинг - це нова унікальна процедура безопераційного омолодження, яке базується на властивостях власної крові і успішно застосовується для омолодження всього тіла. Весь процес відбувається стерильних умовах та за допомогою спеціалізованого обладнання.  Підготовлена плазма вводиться проблемні зони через тонкі голки. Сеанс триває біля години і не приносить ніякого дискомфорту. Процедура запускає механізм міжклітинного метаболізму, посилює синтез колагену, еластину і гіалуронової кислоти, що відповідає за пружність, свіжість та еластичність шкіри. Ефект помітний вже після 1 сеансу і але рекомендований курс плазмоліфтинга від 4 до 6 процедур з періодичністю 14 - 21днів. 

                                                          ПЛАЗМОЛІФТИНГ   
ОБЛИЧЧЯ 950  грн.
ОБЛИЧЧЯ, ШИЯ, ДЕКОЛЬТЕ 1250 грн.
ВОЛОСИСТОЇ ЧАСТИНИ ГОЛОВИ  480 грн.
                                                               МЕЗОТЕРАПІЯ  
ОБЛИЧЧЯ від 950 грн.
ШИЯ від 950 грн.
ДЕКОЛЬТЕ від 950 грн.
ЗОНА НАВКОЛО ОЧЕЙ від 350 грн.
ОБЛИЧЧЯ + ШИЯ від 1200 грн.
ШИЯ + ДЕКОЛЬТЕ від 1200 грн.
ОБЛИЧЧЯ + ШИЯ+ ДЕКОЛЬТЕ від 1600 грн.
ВОЛОСИСТОЇ ЧАСТИНИ ГОЛОВИ від 350 грн.
ТІЛО  
                                            РЕДЕРМАЛІЗАЦІЯ  Hyalual (Швейцарія)  
Hyalual 1,1% (1мл) 1950 грн.
Hyalual 1,1% (2мл) 2350 грн.
Виражені вікові зміни, атонія шкіри, зморшки  
Hyalual 1,8% (1мл) 2100 грн.
Hyalual 1,8% (2мл) 2550 грн.
Вік після 35 років, корекція глибоких зморшок, виражені вікові зміни  
Hyalual 2,2% (1мл) 2350 грн.
Hyalual 2,2% (2мл) 2850 грн.
                                                           БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ  
 біоревіталізація з гіалуроновою кислотою та вітамінами 2ml.Welle Multiactive  2850 грн.
Біоревіталізація гіалуроновою кислотою 1 ml   Princess  2800 грн.
Біоревіталізація гіалуроновою кислотою  2 ml  Welle 1200 грн.
Біоревіталізація гіалуроновою кислотою  3ml   Gi-Gi 2600 грн.

 

  

 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Error...

Please, enter a valid value

Please, enter a valid value