Інфрачервона сауна

Інфрачервона сауна

З давніх часів люди використовують терапевтичну цінність прогрівання людського організму для підтримки здоров'я, молодості і краси. Російська баня ,турецький хамам, фінська сауна завжди були і залишаються супутниками нашого здоров'я. Завдяки новітнім технологіям ми можемо насолодитися і Інфрачервоною  сауною.

Інфрачервона сауна - новий ефективний винахід, користування якою займає зовсім небагато часу. Її не можна протиставляти традиційній сауні: жодна з них не є краще або гірше іншого і вони ніколи не зможуть замінити один одного.
Дія інфрачервоної  сауни заснована на виділенні спеціальними випромінювачами інфрачервоних (теплових) променів.  Інфрачервоні хвилі є природними і абсолютно безпечними і легко переноситься прогрів.
Перевага Інфрачервоної кабіни в СПА- комплексі DENINNA в тому ,що вона йде в комплексі з соляним арома гротом. І тому йде подвійна користь для організму.Інфрачервоні промені проникають в тіло людини на 4 см. Саме завдяки глибокому  проникненню  інфрачервоні  промені передають  організму теплову енергію і покращується  загальний стан. А висока іонізація солі в соляному гроті добре впливає на стан шкіри та організму в цілому.Інфрачервона сауна  в СПА - комплексі DENINNA дуже добре впливає на системи та органи людини, дозволяє зменшити втому і стрес, допомагає збалансувати психіку і емоції, а також має значний косметичний ефект.

Крім цього, інфрачервона сауна - це кращий засіб для схуднення!
Ну а корисний  трав'яний чай від СПА-комплекса DENINNA заспокійливо подіє на весь організм.

Інфрачервона кабіна+ сольовий арома грот - сеанс 1 год. - 100 грн. ( 1 людина)

 

Error...

Please, enter a valid value

Please, enter a valid value