Фінська сауна

Фінська сауна

Одна з самих популярних саун у СПА - комплексі DENINNA - це фінська сауна. Достатньо глибокий басейн з підігрівом і гідромасажем знімає втому і так подобається дітям та дорослим, затишна кімната відпочинку, де можна розслабитися за чашечкою смачного і корисного трав'яного чаю,душ - кадушка з холодною водою для екстремалів, простора парна, яка славиться своїми відновлюють якостями і високою температурою. 

Сухий пар виганяє з організму шлаки та токсини, що накопичуються в організмі людини.Сауна прекрасно знімає фізичну напругу, розслабляючи всі групи м'язів. За один такий похід доросла людина може втратити до 2 кілограмів зайвої ваги.
Оздоровчий ефект також пояснюється тим, що гаряче повітря, яке ми вдихаємо, стимулює постачання кров'ю слизових оболонок дихальних шляхів, і збуджує їх клітини. Сильний розігрів тіла покращує і прискорює обмінні процеси - цим пояснюється і цілющий вплив на шкіру.

Ефективний цілющий вплив на організм людини під час перебування в сауні надає використання різних ароматичних масел, екстрактів і добавок. Їх вибір залежить від індивідуальних потреб і побажань людини, а досвідчені адміністратори СПА-комплексу DENINNA запропонують Вам зробити кращий вибір. При регулярному відвідуванні фінська сауна забезпечує легкість, розслабленість, відчуття радості і оновлення.

Традиційна фінська сауна - це ні з чим не порівнянне задоволення і призначена для очищення душі. Це повинен випробувати кожен. Людина, потрапляючи в сауну, розслабляється і відновлює втрачені сили.

 

Ціна 350 грн. година ( при замовленні 1,5 годин і бльше) до 4-х чоловік. 

При замовленні 1 години - 400 грн. 

Доплата за послідуючого -20 грн. година.

Простині і смачний цілющий чай входять у вартість.
 

Error...

Please, enter a valid value

Please, enter a valid value