Косметолог

Індивідуальний підхід ,професіоналізм , перевірена косметика провідних брендів....

Шалений темп життя, неправильне харчування, шкідливі звички, втома та стрес – все це позначається на стані шкіри у вигляді таких неприємних сюрпризів, як висипи, набряки та передчасне старіння.

Ефективно побороти всі ці проблеми та негаразди зі здоров'ям шкіри допоможе косметолог у Вінниці. У нашому СПА – комплексі DENINNA працює спеціаліст з вищою медичною освітою та великим досвідом роботи.

Ми пропонуємо широкий асортимент косметологічних послуг, а саме лікування акне, вугрів та видалення пігментних плям, омолодження шкіри, також, наш косметолог проводить ін’єкційні та без ін'єкційні методи лікування. Оздоровчі маски, мезотерапія, пілінг, чистка обличчя та багато інших процедур доступні у нашому салоні краси за приємними цінами! Всі косметологічні маніпуляції проводяться із залученням високоякісної косметики та в умовах повної стерильності.

Косметолог у СПА – комплексі DENINNA допоможе вам відновити вашу шкіру, зробити її сяючою, здоровою та неперевершеною. Запрошуємо на запис до спеціаліста!

 

Error...

Please, enter a valid value

Please, enter a valid value