SPA SAHARA DREAM

SPA SAHARA DREAM

                                                                         Sahara Dream (180 хв.)

Очищующий і релаксуючий ритуал від СПА комплексу DENINNA, який дарує справжнє відчуття глибокої релаксації, знімаючи напругу з м'язів та надаючи шкірі делікатне очищення та догляд.

Процедура триває 3 години і включає в себе:

Розпарювання в турецькому хамамі, після чого на Вас чекає пілінг тіла натуральною люфою по милу Алеппо , яке повністю складається з натуральної сировини: оливкового масла, лаврового масла і соди. Після пілінга шкіра стає гладенькою, мякою і підготовленою до подальшого догляду.

Наступний етап після очищення тіла – ексклюзивна техніка масажу  від провідних фахівців компанії Gerard's( Італія), які використовують досвід стародавніх культур сходу та новітні європейські традиції яка дарує вашому тілу невимовну насолоду а підігріті олії ,які ідеально поширюються по шкірі , забезпечують довготривалу м якість , зволоження та догляд.

А  марма масаж обличчя та масаж голови перетворюють процедуру на енергетичний ритуал.

Ідеальна процедура для справжнього відпочинку та розслаблення  завершується  чаюванням  і відпочинком  в соляному гроті.

Атмосфера, в якій ви проходите СПА, налаштовує на повний релакс. Дипломовані майстри проводять процедуру  з максимальною користю для Вашого організму...

Error...

Please, enter a valid value

Please, enter a valid value