SPA ШОКОЛАДНА НАСОЛОДА

SPA ШОКОЛАДНА НАСОЛОДА

ШОКОЛАДНА  НАСОЛОДА ( 180 хв.)

Розкішна програма релаксації та оздоровлення від СПА комплексу DENINNA  для  омолодження і краси клієнтів, що не дозволяють часу панувати над собою . Ви поринаєте в зовсім іншу реальність , що подарує Вам справжню насолоду, спокій , радість і здоров'я.

Процедура триває 3 години і включає в себе:

1.Розпарювання тіла ( 20-30 хв.)

2.Цукровий шоколадний пілінг , багатий на поживні компоненти благородні та натуральні рослинні олії.  Ефективно очищає шкіру від відмерлого шару епідермісу, ніжно масажує, покращуючи мікроциркуляцію крові і лімфи. ( 20 хв.)

3.Обгортання з натуральним шоколадом, призначене для всіх, хто хоче отримати надзвичайно приємний, чуттєвий, розслабляючий результат  і гарний настрій. Для зволоження, харчування і пом'якшення шкіри тіла. Какао містить натуральні антиоксиданти, які надають сприятливий вплив на циркуляцію (розширення судин) і володіють заспокійливими властивостями на нервову систему.( 30-40 хв.)

4.Чаювання та відпочинок  в соляному гроті.

5.Ніжне зволожування тіла з використанням масла або аромакрема.(20хв.)

Затишна обстановка в СПА комплексі DENINNA, чудовий аромат натурального шоколаду, приємні відчуття під час процедури обгортання - все це дійсно допомагає заспокоїти нерви, відволіктися від насущних проблем, побороти депресію...

Error...

Please, enter a valid value

Please, enter a valid value