SPA СПАЙСІ-КОКОН

                                                                 СПАЙСІ – КОКОН (180хв.)

Прянощі і спеції – секрети краси східних принцес!

Спеції і пряні аромати – це унікальні продукти природи. Вони дарують яскраві фарби смаків і відчуттів. Продовжують молодість, оновлюють шкіру, захищають від запалень, підвищують імунітет і відновлюють енергетичний баланс.

Ефекти: антицелюлітний, схуднення,  ліфтинг, моделювання силуета. Відшліфована ідеально гладенька і пружна шкіра. Антистрес і наповнення новою життєвою енергією…

Ніжне  розпарювання тіла  та косметичний пілінг  зробить вашу шкіру гладенькою, мякою і підготовленою до подальшого догляду.

Наступним етапом буде обгортання тіла на основі спецій . Ефект від процедури шоколадного обгортання Ви відчуєте одразу. Шкіра стає неймовірно приємною на дотик, ніжною та бархатистою.

 Під час обгортання майстер зробить Вам точковий масаж голови та обличчя. Цінність і відмінність цієї процедури в тому, що вона об'єднує косметичний, ароматерапевтичний,психотерапевтичний вплив.

Після чаювання і відпочинку в соляному гроті , ви отримаєте неймовірні відчуття під час релакс масажу.

СПА РИТУАЛ ПРИНЦЕСА СПЕЦІЙ – це поєднання східних спецій і прянощів і глибокої техніки масажу. Оздоровлення, корекція фігури і продовження довголіття досягається за рахунок пробудження резервів клітин шкіри, покращення кровопостачання тканин і одночасно зняття загальної напруги, антистрес і гармонізація циркуляції енергії.

 

Error...

Please, enter a valid value

Please, enter a valid value