SPA МАРРОКАНСЬКИЙ ХАМАМ

                              SPA МАРРОКАНСЬКИЙ ХАМАМ (180-210хв.)

Бербери століттями застосовували дари свого краю для підтримки здоров'я, краси і молодості.

Марроканський Хамам пройшов випробування часом і довів свою унікальність та чудодійність до наших часів.

Пропарювання в хаммамі, очищення чорним евкаліптовим милом, пілінг марроканської рукавичкою, релаксація в соляному гроті та  Spa ритуал «Масаж стоп з травами», глазурування тіла , обличчя та волосся вулканічної глиною Гассул, збагаченої 7 травами,умбрусний масаж обличчя, зволоження  або  масаж усього тіла  на аргановій олії.  

Застосовувані в Марроканському Спа хамамі  натуральне чорне мило бельді , глина Гассул з травами і  Арганова масло - це диво природи.

Натуральне чорне мило Бельді   збагачене вітаміном Е і містить в складі масло оливок і евкаліптовий ефір. це засіб має приємний аромат і відмінними характеристиками, омолоджує шкіру і  усуває омертвілі клітини, а також живить і зволожує її. 

Гасул (расул) - природна глина вулканічного походження, що видобувається тільки в Марокко. Гасул ефективно очищає пори, зменшує шлакоутворення організму, виконує функцію детоксикації , звільняє організм від токсинів  та надає шкірі здорового вигляду, знімаючи зайву жирність. Крім того, гасул підтягує шкіру, підвищує тургор і надає їй бархатистості, зміцнює овал обличчя, бореться зі старінням.

 Масло Аргани , його ще називають марокканським золотом, має високий вміст ненасичених жирних кислот. Линолієва, олеїнова кислота розгладжують зморшки нормалізують РН баланс стимулюють вироблення колагену і еластину, вітамін Е - уповільнює процеси старіння, живить шкіру.

Error...

Please, enter a valid value

Please, enter a valid value