Що таке пілінг?

Що таке пілінг?

Що таке пілінг?

Пілінг являє собою процедуру, в результаті якої очищають шкіру від відмерлих клітин верхнього, рогового шару, його ще називають эксфолиацией. Клітини шкіри відмирає приблизно раз у двадцять вісім днів, після відмирання вони можуть забивати пори шкіри. В результаті чого знижується здатність шкіри вбирати кисень з атмосфери, зволожуватися, а також вбирати вітаміни, мікроелементи при використанні кремів, масок по догляду за шкірою.

З плином часу в результаті дії на шкіру сонячних променів, пилу, вихлопних газів, природного старіння, внутрішніх захворювань організму з’являються судинні сіточки, закупорені пори, прищі, зморшки, пігментні плями, рубці. З усіма цими проблемами досить ефективно і бореться пілінг.

В основі дії пілінгу закладена здатність шкіри відновлюватися (регенеруватися). Під час процедури відлущування мертвих клітин, відбувається очищення шкіри до шару, що складається з молодих, живих клітин. Товщина шару, що знімається залежить від особливостей застосовуваного пілінгу, відповідно і результат теж.

Error...

Please, enter a valid value

Please, enter a valid value