Корисні властивості масажу

Корисні властивості масажу

Мистецтво масажу розвивалося ще в глибоку давнину. З грецького, масаж означає «м’яти, місити, погладжувати». До сьогоднішнього дня дійшли багато техніки, які були популярні в давнину. Разом з тим, сучасна медицина придумала і безліч інших технік, які спрямовані на профілактику та лікування деяких недуг. У цій статті ми розповімо про користь масажу, про його важливість для сучасної людини і про його повної безпеки.

Масаж допомагає людині позбутися від багатьох захворювань, здійснює лікувальний ефект. Сутність будь-якого масажу має на увазі нанесення дозованих механічних подразнень на певні ділянки тіла, використовуючи різні прийоми, методики. Масаж зазвичай виконується руками фахівця або за допомогою додаткових інструментів, спеціальних апаратів.

Будь-масаж позитивно впливає на нервову систему людини. У цій статті ми вже говорили про благотворний вплив масажу на людину, яка зазнала стрес на роботі або просто перебував в стомленому стані. Зупинимося на цьому і розповімо докладніше. Нервова система вітає дію грамотного масажу, адже на шкірі знаходяться безліч нервових закінчень, і при правильному зміні сили натискання, характеру маніпуляції, тривалості, можна добитися відмінних результатів, заспокоївши нервову систему, повернувши її в правильне русло.

Крім того, використовуючи різні техніки, можна не тільки знижувати нервову збудливість, а й підвищувати її, оживляти, посилювати. І такі дії можна локалізувати на конкретні ділянки людського тіла, приводячи в порядок ту чи іншу функцію організму, орган.

Error...

Please, enter a valid value

Please, enter a valid value