Про нас

Готель - СПА комплекс DENINNA - це острів комфорту, відпочинку і релаксу, який успішно працює вже понад 12 років в тихому спальному районі неподалік від центру Вінниці.
Якщо Ви хочете відпочити від роботи чи повсякденинних турбот, зняти стрес або просто зануритися у світ краси та комфорту і подарувати своєму тілу чудову релаксацію, молодість та красу - ми чекаємо на Вас!Готель - СПА комплекс DENINNA пропонує:

  • 3 комфортабельних готельних номера, двокімнатні та однокімнатні апартаменти .
  • СПА комплексDENINNA, який включає 6 видів саун (фінська сауна, російська баня, турецький хамам, інфрачервона кабіна, соляний аромагрот, кедрова фіто-бочка)
  • висококваліфіковані масажисти з медичною освітою, які постійно проходять навчання та підвищення кваліфікації.
  • Понад 15 технік масажу (класичний, іспанський, лімфо дренажний, антицелюлітний, бамбуковий, аюрведичний мармамасаж в 4 руки, балійський, релакс- масаж, східний, мішечками з гімалайською галькою, стоун-масаж, гідромасаж, підводний масаж високого тиску...)
  • Більш як 10 ексклюзивних СПАпрограм по догляду за тілом (Турецький хамам,, Зелений чай, Романтичне СПА, Медова фантазія, Східний ритуал, Талассо СПА,Релакс....)
  • 7 СПА-програм від італійського бренду Gerards (Soap Dream, TIBET, Oloil, Back Shoulders, Bamboo massage, Chocolate massage, Sahara Dream))
  • Косметолог вищої категорії з медичною освітою (чистка та догляд за обличчям, іспанський масаж, марма-масаж, авторський масаж С. Твардовської Голлівудський ліфтінг, мезотерапія, карбоксітерапія, редермалізація, біоревіталізація, плазмоліфтінг...)
  • Зручне розташування з паркуванням.
  • Понад 5000 вдячних клієнтів із різних країн світу (Україна, США, Італія, Ізраїль, Франція, Польща, Німеччина, Нідерланди, Чехія, Словfччина)


Переможці в конкурсах Народний бренд, Бізнес еліта Поділля, Імена Яким Довіряють....

Віддайтесь в руки наших професіоналів і відчуйте нові грані життя, емоції, які дарують натхнення і силу для втілення нових ідей.
І не забувайте робити приємне своїм близьким та рідним. Придбавши подарунковий сертифікат від СПА-комплексу DENINNA Ви зможете організувати справжній вибух позитивних емоцій, котрі закарбуються в пам'яті надовго.


З любов'ю, Готель СПА-комплекс DENINNA.

Комплекс DENINNA запрошує Вас! Приходьте до нас. Для кожного клієнта гарантуємо персональну увагу. Відчуйте заспокійливу силу SPA ...
Error...

Please, enter a valid value

Please, enter a valid value